SERVIS


Do konce února sleva servisních balíčků 20% 

Dobře fungující servis je páteří kvalitního obchodu s koly. Nelze ocenit pokročilých technologií kol, pokud jsou nesprávně smontována a servisována. Vědomí tohoto je pro nás výzva, kterou se snažíme naplňovat. Neustále investujeme do špičkového vybavení dílny, do zdokonalování znalostí a zručnosti.

Předprodejní servis

Není to pouze o vybalení z krabice. Každé nové kolo je připraveno pro okamžité stoprocentní nasazení. Nejdřív je kolo téměř rozebráno, pak složeno a seřízeno přesně podle potřeb jednotlivých částí a podrobeno zkušební jízdou,na tovární montáž a seřízení se nespoléháme.  Můžete v klidu vyjet. Přes veškerou péči předprodejního servisu, nikdy nepodceňujte důležitost záručního/garančního servisu!

Záruční/Garanční servis

Jde o jeden z nejdůležitějších servisů vůbec! Přes veškerou péči v předprodejním servisu, není možné kolo seřídit jednou provždy. U nového kola dochází po prvních ujetých kilometrech ke vzájemnému usazování komponentů. Jde zejména o vzájemná spojení dílů (např. spoj klika-osa středového složení), ložiska, deformace bovdenu a lanek, výplety kol, tvorbu brzdné plochy apod. Je nezbytně nutné dát kolo včas, po ujetí prvních kilometrů, k tomuto záručnímu/garančnímu seřízení. Při této akci podotahujeme všechny spoje kterých se to týká, docentrujeme kola, seřídíme brzdy, řadící systém, zkontrolujeme funkci vidlice a zadního tlumiče atd. De fakto provedeme znovu celkové seřízení kola. Termínem „včas“ se rozumí ihned, při jakékoliv závadě, projevu vůle u dílů či jiných závadách na funkci kola, nebo po prvních ujetých cca 100-200km (naše doporučení), platí to, co nastane dřív. Po tomto servisu je kolo z hlediska seřízení relativně dlouhodobě stabilní. Tímto servisem ale samozřejmě péče o kolo nekončí, nezapomínejte na pravidelný servis kola.

Běžný servis

Tento servis má za úkol držet kolo v perfektní kondici, měl by přicházet pravidelně. Kromě čištění, seřízení a mazání jednotlivých komponentů jde o včasnou výměnu opotřebených dílů jako jsou řetěz, kazeta, převodníky, bovdeny, lanka, brzdové špalky/destičky, pneumatiky, oleje ve vidlici/tlumiči apod. Například včasná a pravidelná výměna řetězu zaručí nejen perfektní funkčnost řadicího systému, ale také ušetří peníze za zbytečně předčasné investice do kazety a převodníků

Provádíme:

– záruční a pozáruční servis

– generální opravy,příprava kol na sezónu

– centrování a vyplétání kol

– seřízení kola podle představ zákazníka

– poradenská činnost pří výběru kola nebo seřízení

– opravy nových i starých kol

– možnost odvozu kol

– sestavení kol a elektrokol objednaných přes internet

Záruční/Garanční servis je zdarma!!